Která půjčka je aktuálně nejvýhodnější

Výhodnost půjčky na našem trhu jde určit až po důkladnější analýze. Nestačí se poohlížet jen na to, jaký je úrok nebo nejčastější doba splatnosti. Faktorů rozhodujících o tom, kde se má hledat ta nejvýhodnější půjčka na trhu, je totiž podstatně více. Namátkou – poplatky navíc, možnost předčasného splacení, pojištění schopnosti splácet, RPSN a tak podobně.

Equa Bank nabízí skvělou půjčku s dobrým úrokem

Equa Bank Minutová půjčka rovná se rychlá výplata peněz a zajímavý úrok. Pojďme si provést takové malé srovnání, jak by tato banka uspěla na současném trhu.

Půjčka Rozsah půjčky Doba splatnosti Nejnižší úroková sazba
Equa Bank Minutová půjčka 5 až 600 tisíc korun 3 až 84 měsíců 5,7 %
MONETA Money Bank 20 až 800 tisíc korun 24 až 120 měsíců 6,8 %
Uni Credit půjčka 30 až 500 tisíc korun 12 až 84 měsíců 5,6 %

 

Jak vidíte, právě Equa Bank přichází s jednou z nejzajímavějších nabídek na českém trhu s úvěry. Jsou tu však i další přednosti, které musíme zmínit:

  • Vyřízení je otázkou jen několika okamžiků, maximálně však tří minut vašeho času. Rychlé vyřízení je tu samozřejmá věc. Nebudete čekat celý den nebo dokonce ještě o něco déle jako jinde.
  • Aby byla půjčka v pořádku schválena, potřebujete jen jediný doklad totožnosti. Minimum administrativy je zaručeno. Krátká a stručná smlouva, jen ty nejzákladnější podmínky pro poskytnutí úvěru.
  • Neplatíte žádné poplatky navíc a kromě jiného – půjčka je zcela bezúčelová. Vyřízení je bezplatné a jak jsme již uvedli, úroky začínají těsně pod hranicí šesti procent. Můžete tedy až 600 tisíc korun použít v podstatě na cokoliv si jen zamanete.

Peníze na účtu ještě týž den, kdy byla podána žádost. Po celou dobu splácení půjčky neměnné podmínky (ano, dnes to není všude samozřejmost). V případě zájmu se můžete nechat připojistit, pro klid duše je to rozhodně dobré. Přijít o práci může každý a pojištění se v tomto směru hodně vyplatí, nikdy bohužel nevíte, co se může stát. Půjčka právě od této banky je hodně vyhledávanou, informujte se také!

Serióznost, nízké úroky, spoustu alternativ pro každého. Vše si pečlivě propočítejte v porovnání s konkurencí a hned vidíte, kde dostanete tu nejlepší půjčku. Protože právě dlouhodobá půjčka v řádu desítek až stovek tisíc je jednou z nejzodpovědnějších věcí v životě každého žadatele. To je jistě zcela bez debat.

Mohlo by se vám líbit...