Prověřené a oblíbené, některé půjčky se opravdu vyplatí přinejmenším zvažovat

Není půjčka jako půjčka, chtělo by se říci. Samozřejmě, na dnešním nebankovním trhu můžete skutečně narazit na leccos. Když ale máte před sebou možnost, která je léty prověřená a mezi klienty poměrně dost oblíbená, není důvod okamžitě odcházet. Právě naopak, podobných možností je totiž doslova jako šafránu a byla by škoda odmítnout takové varianty z přímo malicherných důvodů.

Na Zonky si půjčíte od lidí, úrok může být skutečně velmi atraktivní

Kdo neslyšel o službě, jakou je Zonky, jako by dnes snad ani nebyl! Až půl milionu korun na sedm let, úroky začínající těsně pod čtyřprocentní hranicí. Novodobá záležitost, při které půjčují lidé lidem – a banky nebo obecně velké finanční korporace se nechají protentokrát stranou. Bezúčelová půjčka, která se vyřídí opravdu co nejdříve to bude možné, pravděpodobně ještě dnes. Připsání peněz na účet je pak jen formalitou, refinancujte starší půjčky nebo si kupte nové auto, fantazii se tu meze v podstatě vůbec nekladou. Vše naprosto bezpečně a transparentně, není se čeho obávat!

Zajímavou možností pak může být i Home Credit půjčka. Pojďme si proto uvést její základní parametry…

  • Úvěr je možné sjednat v rozpětí 10 a 250 tisíc korun.
  • Splátkový kalendář? Může trvat jeden rok až osm let.
  • Úroky začínají na poměrně sympatické hranici, a sice 8,83 %.

Vše proběhne online, takže zvědavým pohledům sousedů snadno uniknete, nikdy se o ničem nemusí dozvědět, pokud se nebudete sjednaným úvěrem nějak chlubit po okolí. Mimořádná splátka bez dalších poplatků, ale také možnost odkladu měsíčních splátek. Home Credit nabízí finanční produkt, jemuž zkrátka lze důvěřovat!

Do třetice si trochu důkladněji představme třeba společnost Cofidis

Společnost Cofidis má pro vás také poměrně dost atraktivní podmínky. Až půl milionu korun na sedm let, to vše při úrocích startujících těsně pod hranicí šesti procent? To zní skutečně lákavě, že? Krátkodobá půjčka na vás sice čeká jinde, ale pokud si chcete půjčit na dlouhodobější projekt, jako je třeba auto na cesty do práce, kterou jste nedávno získali, jedná se o velmi racionální řešení. Online žádost navíc není nic složitého, takže hurá do vyplňování žádosti…

Mohlo by se vám líbit...