Jaký mikroúvěr do tří tisícovek je nejzajímavější pro vaši kapsu?

Půjčit si tisíc nebo dva tisíce korun rozhodně není nic špatného, potřebujete zaplatit složenku nebo si udělat nákup potravin ještě před výplatou, protože zaměstnavatel se zase zpozdil s původně slíbeným termínem. Rozhodně je dost důvodů, proč si sjednat mikroúvěr, že? Dalo by se říci, že vymyslet by se jich dalo na desítky. Pokud potřebujete finanční injekci, musíte ale volit opravdu s rozvahou. Férový poskytovatel, kterého mají prověřeného i vaši blízcí, je určitě takzvaná trefa do černého!

Menší suma peněz vám na účtu přistane už během pár minut

Nemusíte se ničeho obávat, klasická půjčka do 3000 Kč je vyřízena takříkajíc na počkání. Na žadatele je také kladeno naprosté minimum nároků, které splní každý občan ČR starší osmnácti let, který nemá vůči poskytovateli žádný dřívější dluh. Skutečně, až takto jednoduchý je svět dnešních mikroúvěrů nabízených nebankovními společnostmi. Diskrétní jednání je také zaručeno, platí zde, že dokud neřeknete sousedům o tom, že jste si půjčili peníze, nebudou samozřejmě o ničem podobném vůbec vědět.

K dispozici je tu například malá Hyperpůjčka, co o ní můžeme říci?

  • Půjčit si můžete už od pětistovky výše, horní hranice je potom rovných 4500 korun. Vybrat si můžete tedy zcela libovolnou částku mezi těmito dvěma položkami.
  • Doba splatnosti začíná na jednom a končí na třiceti kalendářních dnech. Opět je výběr na klientovi, toto dává všem žadatelům velkou svobodu rozhodování.
  • Žádost je velmi snadná, uskutečníte jí během příštích dvou minut. Jednoduchá administrace, minimum požadavků a rychlost vyřízení – převod peněz je instantní.

Druhou variantou mikroúvěru, kterou vám dnes představíme, je Kamali půjčka. Tato oblíbená značka působí na českém trhu relativně krátce, dříve jste ji však mohli vídat pod názvem Japonská půjčka. Půjčit si můžete finanční hotovost již od tisícovky výše, horní hranice se za jistých okolností může vyšplhat až na čtvrt milionu korun. Splatnost pak může být krátko i dlouhodobá, rozsah je 1 až 84 kalendářních měsíců (tedy až sedm dlouhých let). Vynikající zprávou je zde i velmi vysoké procento schválených žádostí, stejně jako to, že pro nové zákazníky je tu připravena první půjčka zdarma. Tedy půjde o úvěr, který v případě včasného splacení celé částky nebude zahrnovat žádné úroky.

Mohlo by se vám líbit...