Tipy na osvědčené bankovní půjčky

Získání bankovní půjčky se nutně nepojí s osobní návštěvou pobočky, kde se následně domlouvají všechny její náležitosti. Mnohé banky dnes nabízejí sjednání půjčky i z pohodlí domova a vám tak ušetří spoustu cenného času. Žádost tak pohodlně odešlete ze svého počítače a pak jen čekáte, kdy zajít do banky kvůli podpisu všech důležitých dokumentů.

Výhody bankovních půjček

Bankovní půjčky stále přinášejí nějaké výhody. Mnoho lidí jich využívá především proto, že nebankovní půjčky v nich nebudí mnoho důvěry. Neustále můžete slyšet o lidech, které doma navštívil exekutor, protože nějakou půjčku nespláceli. Problém zde ale není ani tak v poskytovateli půjčky jako v nezodpovědnosti, se kterou si daná osoba peníze vypůjčila.

U bankovní půjčky by se vám však nemělo stát, že se s takovými problémy setkáte. Jelikož většina bank při schvalování vyžaduje doložení pravidelného příjmu, nahlíží do registrů dlužníků nebo alespoň požaduje dostatečnou zástavu nemovitosti či osobu ručitele/spoludlužníka, který o půjčku požádá společně s vámi.

Jakou bankovní půjčku si sjednat?

Na našem trhu působí mnoho bank, které jsou ochotné dostatečně bonitnímu klientovi nabídnout výhodnou půjčku. U těch konzervativnějších z nich ale o sjednání půjčky online neuvažujte, protože vše je možné zařídit pouze na pobočce. Moderní banky jako například GE Money Bank, mBank, Air Bank nebo Equa Bank vám ale nabídnou půjčku i online.

Například u Air Bank si sjednáte novou půjčku a stejně tak refinancujete tu stávající. Úrok se zde pohybuje již od 6,9 do 9,9 % při řádném splácení. Důležité také je, že neplatíte žádné poplatky za vedení nebo za předčasné splacení svého úvěru. V porovnání s jiným bankovním úvěrem zde můžete výrazně ušetřit. Navíc získáte až 600 000 Kč na 96 měsíců.

Zajímavou alternativou je také půjčka od Equa Bank, kde získáte půjčku za velmi podobných podmínek – s úrokem již od 7,9 % ročně a na částku 600 000 Kč. Už do 1 minuty od zaslání žádosti o peníze můžete být informováni o jejím schválení.

Mohlo by se vám líbit...