Cool Credit

Firma Cool Credit je ověřená a stabilní finanční společnost, z jejíž strany nehrozí žádné potíže. Svým klientům nabízí takzvané mikropůjčky. Jde o úvěry v malé výši s krátkou dobou splatnosti, pohybující se od jednoho dne až do jednoho měsíce, tedy maximálně 30 dní. Při první půjčce může váš úvěr od společnosti Cool Credit dosáhnout hodnot maximálně 1000–3500 Kč. Budete-li si ovšem půjčovat opakovaně, potom výše půjčky roste, a to až na 10 000 Kč.

Výhody půjčky:

 1. Pokud žádost o půjčku podáte v pracovní době, tedy v rozmezí 8-19 hodin můžete mít peníze na svém účtu dokonce i během několika minut. Ovšem záleží na tom, u jaké banky máte účet.
 2. Můžete si posunout dobu splatnosti úvěru, a to o 7, 14 a 30 dní.
 3. Při opakovaném půjčování váš úvěrový limit stoupá. U druhé půjčky už dosahuje 5000 Kč. Máte-li u Cool Creditu splacených v termínu už šest půjček, můžete dosáhnout i na 10 000 Kč.
 4. Rychlost zaslání peněz po schválení půjčky. Cool Credit má účty u několika předních českých bank, díky tomu je často převod peněz pouze čistě transakcí uvnitř banky.

Nevýhody půjčky:

 1. Musíte zaplatit poplatek jednu korunu českou jako registraci, sloužící k ověření, že máte existující bankovní účet na svoje jméno.
 2. Služba posunutí splatnosti vašeho úvěru je zpoplatněna, a to poměrně vysokými poplatky. U 7 dnů poplatek činí 12,5 %m u 14 dnů 19,5 %, u 30 dnů pak dokonce 25 % z celkové částky, kterou dlužíte.

Podmínky uzavření půjčky:

 1. Jste plnoletý/á, tedy dosáhl/a jste věku minimálně 18 let.
 2. Váš věk není vyšší než 65 let.
 3. Máte české občanství.
 4. Disponujete bankovním účtem vedeným na vaše jméno.
 5. Musíte doložit stálý příjem.
 6. Máte mít mobilní telefon a aktivní mobilní číslo.
 7. Nesmíte být vedený u jiného poskytovatele půjček jako dlužník a stejně tak nesmíte být v insolvenčním řízení.
 8. Musíte uhradit korunový registrační poplatek.

Způsob uzavření půjčky:

 1. Online na adrese www.coolcredit.cz. Zde si nastavíte potřebnou výši půjčky a žádanou dobu splatnosti. Následně kliknete na tlačítko „Chci půjčku“. Jako další krok vyplníte osobní údaje ve formuláři a zaregistrujete se na této stránce. Potom dostanete autorizační SMS zprávu s kódem, který vyplníte do políčka. Následně pošlete převodem z vašeho bankovního účtu poplatek jedna koruna na účet společnosti Cool Credit. Potvrdíte tak, že vlastníte účet na svoje jméno.

Cool Credit

Cool Credit
7.6666666666667

Spolehlivost společnosti

9/10

  Rychlost sjednání

  9/10

   Schvalovatelnost půjčky

   6/10

    Pros

    • Rychlost sjednání půjčky a zaslání financí na účet
    • Možnost opakovaných půjček

    Cons

    • Služba posunutí splatnosti vašeho úvěru je zpoplatněna
    • Poplatek 1 Kč za registraci

    Mohlo by se vám líbit...