Srovnání hypoték – vyberte si to nejvýhodnější

Osamostatnit se od rodičů, založit rodinu, bydlet s partnerem nebo partnerkou pod jednou střechou. Hypotéka má v zásadě tyto tři základní důvody, sjednávají si ji hlavně mladí lidé do třiceti let věku a úroková sazba v dnešní době prolomila historická minima.

I proto je nasnadě o něčem podobném uvažovat, když už prostě přijde čas na to, že chcete a musíte bydlet sami. A dnes není situace taková, jako třeba ještě před patnácti lety – vlastní bydlení je mnohem dostupnější. Tedy alespoň v ohledu úrokových sazeb hypoték, které jdou strmě dolů a prolamují historická minima. Není proto důvod o nich trochu nepopřemýšlet, že?

Výběr je velice pestrý

Několik desítek možností. Přesně tak širokou paletu výběru má ten, kdo se rozhodl v dnešní době pro hypotéku. Ano, z hlediska konkurenčního boje a příznivé nabídky je to nepochybně dobře, ale kdo se má vlastně v tomhle vyznat, že? I proto tu je náš srovnávač, díky kterému se vyznáte ve všem o poznání lépe, stačí jen pár kliknutí. Favorita se dozvíte obratem, stejně jako další výhodné možnosti a budete hned vědět, kde by pšenka zase tolik nekvetla a čeho se spíše vyvarovat.

Co třeba Sberbank hypotéka? Díky ní si totiž můžete přijít až na sedm milionů korun na dobu patnácti let. Samozřejmě hraje roli to, jakou nemovitost chcete pořizovat, protože klasický větší byt mimo Prahu koupíte nepochybně do dvou milionů. Splátky lze až na tři roky odložit a vedení úvěrového účtu bude zcela prosto poplatků. A teď to nejlepší – víte, kde začíná úroková sazba hypotéky u Sberbank? Je na historickém minimu, konkrétně na 2,26 procentního bodu. A to už opravdu stojí za rozvážení, nebo snad ne?

Vybírejte opravdu s rozvahou

Hypoteční úvěr samozřejmě není jen a pouze úrok, je tu toho k rozmýšlení mnohem více, než si myslíte. Zavítejte na náš portál http://www.pujcka.co/ a dozvíte se brzy další informace, které Vás možná zavedou k nějaké opravdu výhodné hypotéce. Desítky alternativ na jednom místě, setříděné je budete mít podle výhodnosti doslova, než by řekl švec. Rychlé vyřízení online, není se čeho bát, nebude to ani v nejmenším otázka týdnů a měsíců!

Mohlo by se vám líbit...