Nejvýhodnější hypotéky na trhu

Hypoteční úvěr zvažuje snad každá mladá rodina, vyhlídka na to žít ve svém je hodně lákavá a za pár let to může být realita, stačí si trošku utáhnout opasky. Nejvýhodnější hypotéka však není vždy tou, která se nabízí jako první a vnucuje Vám ji banka, kde máte vedený osobní či podnikatelský účet. Při úvěru, který dosahuje někdy i milionové výše, se musí pečlivě přemýšlet a rozvažovat. Pokud nejste proti, srovnávač od nás Vám může podat pomocnou ruku a poradit, která banka má tu nejzajímavější nabídku. Každý člověk je jiný, každému se vyplatí jiná alternativa, proto se nenechte dlouho pobízet, když je tu možnost zcela nezávazné rady.

Co třeba taková Česká spořitelna?

To, že Česká spořitelna nabízí hypotéku, slýcháme už skoro dvě desítky let. O její výhodnosti však určitě není pochyb, protože jako taková Vám tahle zavedená banka prostě nabídne víc! Online sjednání, které je navíc zcela zdarma. Úrok začínající na hranici 2,39 procentního bodu je také v tuzemských podmínkách prakticky historicky nejnižší. A navíc je tu možnost získat až sedm milionů korun (peníze lze čerpat až do sta procent hodnoty nemovitosti, jiné nabídky končí na padesáti či sedmdesáti procentech).

hypotéka

Úroková sazba je pevně daná, navíc můžete snadno získat bezplatné poradenství. Pokud přijdou horší časy a splátkový kalendář je třeba trochu upravit, například dočasným přerušením měsíčních splátek, stačí dát vědět a dohoda bude brzy na světě. Odklad splátek v případě České spořitelny (ale samozřejmě nejen jí), to není vůbec žádný problém.

Výhodnou nabídku připravila i ČSOB

Své má co k hypotékám říci i další zavedená banka. Americká hypotéka ČSOB nabízí značné výhody všem, kteří si ji hodlají sjednat. Oč že vlastně jde? Nemusíte dokládat, na co peníze půjdou. Máte možnost mimořádné splátky. Půjčit si můžete už od 200 tisíc korun výše, klidně i na bydlení v cizině nebo nové auto – tento typ hypotéky není vázán výhradně na pořízení bytu. Hypoteční úvěr tak může být nakonec docela zajímavý, co říkáte?

Mohlo by se vám líbit...